Druga kolejka spotkań Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki Kobiet

Przesłane przez dnia Nov 16, 2014 w Aktualności, Dla ucznia, O szkole | Comments Off

15.11.2014 r. w hali sportowej Sp. nr 6 Kutnie rozegrana została druga kolejka spotkań Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki Kobiet.

Była to kolejka debiutów, po raz pierwszy w lidze zaprezentowała się kobieca drużyna Volley Teamu i mocno przebudowana drużyna Mickiewicza, którą w połowie stanowią uczennice pierwszej klasy naszego gimnazjum (Mickiewicz jest najmłodszą drużyną w lidze). Była to udana kolejka dla naszych drużyn, pierwsze wygrały dwa swoje spotkania: 2:0 z Rolpuchem Kutno (25-10)(27-25) i 2:0 z Kasprowiczem Kutno (25-16)(25-17). Mvp pierwszego spotkania wybrana została Weronika Bieniak, drugiego – Jagoda Garboś. W trzecim meczu drugiej kolejki drużyna Mickiewicza przegrała z bardzo dobrą ekipą reprezentującą ZS Żychlin. Wielki stres zrobił swoje i pierwszy set przegrany (25-06), w drugim secie nerwy puściły i dziewczęta przegrały (25-20) co napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami.

Drużyny wystąpiły w składach:

Volley Team – Ciszewska Alicja, Bieniak Weronika, Balcerzak Małgorzata, Kowalczuk Aleksandra, Balcerowska Daria, Lewandowska Michalina, Karasiewicz Daria, Garboś Jagoda, Tomasik Aneta.

Mickiewicz – Szymańska Monika, Suchińska Paulina, Więcek Sandra, Ciszewska Weronika, Beszczyńska Julia, Żernicka Wiktoria, Tomasik Zuzanna, Frydrysiak Maria, Czubińska Wiktoria, Sitkiewicz Aleksandra

Trenerem obu zespołów jest Tomasz Maciak

Wszystkie wyniki i informacje dotyczące Ligi znajdują się na http://kalsliga.pl/